Ahojte!

Poznáte to aj vy, keď sa musíte na týždeň zbaliť do jedného ruksaku? Každú jednu vec, čo si beriete musíte vyberať veľmi uvážlivo a ešte k tomu tá babračka s tekutinami, ktoré treba prelievať do 100ml fľaštičiek..

Kde sa však vzala, tu sa vzala – tzv. čistiaca kocka Epoch polishing bar, ktorú som nedávno objavila, a ktorá mi ušetrila kopu miesta aj nervov. Oficiálne je táto kocka na odličovanie a umývanie tváre. Ja som ju však používala na telo a okrem toho som zistila, že sa dá použiť aj ako šampón!! (Olivový olej mi dala z vlasov raz dva)

Takže som vlastne objavila 4 v 1. Navyše je kocka prijateľných rozmerov a je v tuhom skupenstve takže tekutiny nemusím vôbec riešiť. Určite odporúčam ako cestovateľ, pre tých, čo potrebujú šetriť miesto a chodia na výlety len s jednou batožinou, ale aj pre tých, ktorý sú praktický a chcú mať 1 vec namiesto štyroch!

Kúpiť si ju môžeš cez tento link: http://nskn.co/yjNWT6

A čo to ten polishing bar vlastne je?

  • Exfoliačný čistiaci prípravok bez obsahu mydla, ktorý Účinne odstraňuje nečistoty, prebytočný maz a iné nečistoty.
  • Obsahuje viac než 30 pre pokožku blahodárnych minerálov nachádzajúcich sa v Maris limus, kľúčovej zložke produktu Epoch® Glacial Marine Mud, pre hĺbkovú úpravu pokožky. (Glacial Marine Mud sa nachádza vo vzdialenom estuáry v Britskej Kolumbii, a dokáže absorbovať odumreté bunky, prebytočný olej a ďalšie nečistoty).
  •  Ďalšou dôležitou zložkou je kôra ihličnatého stromu Jedľovec rôznolistý (Tsuga Heterophylla), ktorá má upokojujúce účinky (stromy neboli stínané za účelom získavania kôry).

Zloženie:

Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Aqua, Coconut Acid, Sodium Isethionate, Parfum, Sea Clay Extract, Tsuga Heterophylla Bark Powder, Allantoin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Chloride, Myristic Acid, Hydroxyapatite, Calcium Silicate, Sodium Silicoaluminate, Sodium Ferrocyanide, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, [+/-: CI 77891, CI 77491, CI 77499].